Heaoluline vol.2

raamatPärast kahte väsitavat koolituspäeva pole paremat kui oma voodis riisiteed juua ja korraga kolme raamatut lugeda. Mõtlesin tegelikult, et ei võta seekord raamatukogust midagi uut, sest detsember on nii ehk naa hullumeelne kuu ja endalgi kodus virn raamatuid ootamas, kuid nagu alati läks kõik teisiti. Esiteks meenus mulle, et olen ammu semiootikast lugeda tahtnud ning sellest osakonnast leidsin lisaks Lev Manovichi raamatu “Uus meedia”. Väljapääsu juures ootas mind veel ka tasuta kaasa võtmiseks hetkel kõige põnevam tunduv Kunstiakadeemia tudengite filosoofiliste esseede kogumik. Ühesõnaga tuleb jälle üks unetu öö hea muusika ning raamatutega.
Taustaks mängib mõnusalt hüpnotiseeriv öömuusika briti-vene juurtega dreampop artistilt Shura’lt, mis saadeti mulle vahepeal kui ära olin (aitäh, heategija! luban, et varsti saame kokku ka:)). Selle nädalaga saabki koolituste tsükkel õnneks läbi ja ees ootavad toredad koosviibimised sõpradega nii Tartus kui Tallinnas ning nende tarbeks plaanin uuema playlisti peagi kokku panna. Muidugi jagan seda hiljem ka blogis hea meelega:)
Täna õhtul kohvrit lahti pakkides leidsin Barcelonas kingituseks saadud vanilli-puudrilõhnalise Nina Ricci küünla, mis praegu laual kõige krooniks mõnusalt magusat aroomi levitab.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: