Naomi Campbell At Night

Naomi Campbell oli esimene kuulsus, kes oma lõhnasarja lõi. Tänaseks on Naomil parfüüme seinast seina ehk väga erinevale maitsele. Neist uusim kannab nime Naomi Campbell At Night ja on ahvatlevalt idamaine ja lilleline. See parfüüm on justkui loodud kandmiseks “punase vaiba” üritustel  ja kuna mina pole millegipärast siiani Oscari galale kutset saanud, siis otsustasin seda katsetada Draamateatri 92. hooaja avapidustuste üritusel. Naomi lubab, et parfüüm jätab kandjast kustumatu jälje ka siis kui kõik külalised on peolt juba lahkunud. Loodetavasti minuga seekord nii ei läinud, sest püüdsin seda joovastavat heliotroobi, muskuse ja vanilli-lõhnalist parfüümi mõõdukalt doseerida. Pealegi meenutab NC At Night mulle pisut parfüümi Dior Addict, mille mõningase üledoseerimse pärast oma uues töökohas siiani pisut piinlikkust tunnen, kuid mille järgi aeg ajalt siiski lõhnaleti ees nostalgiliselt käe sirutan. Ühesõnaga läks seekord kõik hästi, külaskäik Draamateatrisse oli väga armas (eriti tänu teatri dramaturgile Enele), näitlejate valmistatud suupisted ülimaitsvad ja Hendrik Toompere lubatud väljakannatamatult terav tšillikaste hoopiski mõnusalt vürtsikas ja hea (lausa nii hea, et peaks vist selle retsepti endale muretsema ja ehk siis selle ka siia postitama). Koju jõudes ostsin suure hooga kohe kolmele etendusele piletid ära ja ootan juba pikisilmi, millal neid näha saan. Polegi ammu Draamateatrisse jõudnud, viimased suuremad elamused on olnud unustamatu/ületamatu “Gösta Berlingi saaga”, “Pedro Páramo” ja “Inishmore’i leitnant”.

Kuna olen täna töö tõttu Vilniuses ja hotellis on tapvalt igav, olen kuulanud kõikvõimalikku sõprade poolt soovitatud muusikat. Neist kaks äärmust on siin:

Advertisements

2 thoughts on “Naomi Campbell At Night

Add yours

  1. Ma olen hulgim teatripilteid kokku ostnud õhtul üksi kodus veini juues kuni konto tühi… 🙂 selline otsustusvõimetu inimese äärmus siis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: