Gucci Flora Garden

Alates aprillilst tuleb müügile Gucci moemaja uus lõhnakollektsioon Flora Garden, kuhu kuulub tegelikult viis parfüümi, kuid kolm neist on suurema ulatusega jaemüügis ja kaks neist lisaks saadaval eksklusiivselt vaid Tallinna ja Tartu Kaubamajas ja Stockmannis.

Kuulus Gucci lillemuster Flora sündis 1966.aastal kui Gucci moemaja soovis teha unustamatut kingitust oma kuulsaimale kliendile ja heale perekonnatuttavale Monaco printsessile Grace Kellyle. Rodolfo Gucci, kes muide oli ka ise mõnda aega Hollywoodis näitleja ning seetõttu kuulusid tema tutvusringkonda kõik omaaegsed kuulsaimad staarid, palus selleks Itaalia tuntud lasteraamatute illustraatoril Vittorio Accornerol kujundada kõige kaunim lillemuster, mis sobiks õrnale ja ebamaiselt ilusale printsessile. Järgmiseks hommikuks oli kunstnikul valminud lihtne ja armas suvistest põllulilledest ja -taimedest inspireeritud muster, mis on tänase päevani jäänud üheks moemaja sümbolitest. Kuuekümnendatel aga lahvatas seejärel tõeline Flora mustri hullus. Korraga olid lihtsad põllulilled kõikjal alates aksessuaaridest, rõivastest kuni kodukujunduse ja luksuslimusiinide sisedisainini välja.

Gucci moemaja uus peadisainer Frida Giannini tõstis üle-eelmisel aastal kauni mustri taas esile, luues kaasaegsetele säravatele printsessidele mõeldud isikupärase lillelõhna Flora, mis tänaseks on täienenud kolme tooteni. Lisaks tualettveele on valikus ka parfüümivesi ja värskemate nootidega Eau Fraiche. Flora Garden kollektsioon väljendab Gucci naise iseloomujoonte ning emotsioonide sügavust. Viis parfüümi – Gorgeous Gardenia, Gracious Tuberose, Glamorous Magnolia, Generous Violet ja Glorious Mandarin – keskenduvad erinevatele lille- ja puuviljakomponentidele ning isikupärasust lisavad veelgi erinevad üllatuslikud ja kontrastsed noodid parfüümide erinevates nootides. Minu suurteks lemmikuteks on selles kollektsioonis Glorious Mandarin ja Glamorous Magnolia, kuigi tegelikult on kõik väga head, nii et ära ei ütleks ühestki neist.

Reklaamis särab kaunis Abby Lee Kershaw. Allpool Flora by Gucci reklaamklipp, mis muide on filmitud Lätis:

Advertisements

6 thoughts on “Gucci Flora Garden

Add yours

 1. Mulle meeldib selle reklaami tunnuslugu, originaalis äkki Donna Summer http://www.youtube.com/watch?v=f0h8Pjf4vNM&ob=av2e
  …mäletan seda laulu kui ma oli nii 6-7 aastane ja meil oli kodus lintmakk, mis seda mängis haha ja siis teine lugu mida veel mäletan oli Blondie Heart of Glass.
  Ja siis tegime naabriplikadega ägedamatele lauludele tantsulisi seadeid ja korraldasime tantsuvõitslusi… 🙂 Ja nüüd selline imeline toode ja reklaam 🙂

 2. Vinyl meeldis väga 🙂
  Huvitav on see, et uued filmid vaatad ära ja vähestele mõtled päevi hiljem või analüüsid või tuli mingi koht meelde… tavaliselt oled juba järgmisel päeval isegi unustanud, et sai kinos käidud.
  Vinyl on reaalsuse teine tase 🙂
  70 minutit minu vahelduvaid emotsioone pluss arusaamine, et kõik see toimus peaaegu pool sajandit tagasi… filmi teema või tegevus oleks tänaselgi päeval suhteliselt piiripeal ma arvan.;)
  Filmi sissejuhatajal oli õigus kui ta ütles, et mida pikemalt ta sellest filmist räägib, seda rohkem tuleb meelde ja rohkem tahaks rääkida…mul on u sama, et kui selle peale mõtlema hakata, siis jääkski arutama…ja ometigi ei toimunud seal miskit erilist, oli üks täiesti tavaline koosviibimine… 😉

 3. Huvitav, et selle filmi kohta on avamusi seinast seina. Aga noh, tegelikult ju tihtipeale jääb pop-kunst kas arusaamatuks või siis meeldib väga. Mulle isiklikult ka meeldis ja Warhol üleüldsiemalt meeldib mulle ka just tema meisterliku turundamisoskuse ja ülijulge uuenduslikkuse tõttu. Just sama mõtlesin minagi, et ta oli tugevalt oma ajast ees. Mõnes mõttes oleks tahtnud ka sel ajal elada, sest tundub nagu oleks siis kõik kuidagi palju huvitavam olnud 🙂

 4. Hetkel ongi nii jah, et midagi tõeliselt uut ja rabavat väga välja ei mõelda, juba puhtalt tänapäevase ühiskonna pinnalt on see suht keeruline, kõik on üsnagi jäigalt ära reguleeritud ja paigas.
  Miksitakse erinevaid ajastuid, uus on nagu rohkem hea unustatud vana.

  Samas – inimestel läheb ka aega, et hakata nö uuest ajast või asjast aru saama, aju ei jõua kindlasti kiirele arengule sama kiirelt järgi ja vajab mingit ettevalmistusperioodi.
  Hea näide on nutitelefonid, mida 5 a tagasi ei arvatud saavat populaarseks, tundus, et neid ebamugav kasutada jne. Nüüd ei osata enam ilma nendeta hakkama saada. 🙂

  Või siis ülihea näide muusikast on Led Zeppelin. Kui nüüd nende algusaastate publikut vaadata, siis kindlasti ei saanud enamus aru, mis seal laval täpselt toimus või mis muusika see selline üldse on. Kuni kõrv harjus.

  Ma armastan seda videot 🙂
  Pane see muusika tänapäeva ja need mehed ja nad oleksid ikka head. Ja Plant väga seksikas. Nagu need Sex Pistolsi tüübid. 🙂
  Kogu nende looming aga näitab, et just nemad olid kõvasti oma ajast eest, tegelesid täiesti uue asjaga.

  Vähe sellest, et keegi Planti on jumala poolt nagu võlukepiga puudutada saanud, siis tuleb veel kellegil pähe idee (kahtlustan et mingi seisund pigem) sellist musa kirjutada ja kokku mängida. Ei mingeid produtsente, puhas talent. Tunnetuse teine tase.
  Aga see selleks… et kõike seda mõista, peab ise ka mingi tunnetuseni jõudma, ei ole võimalik mõista LZ või Andy kunsti ilma igasuguse tajuta, siin peab vist ise ka natuke kuulanud-näinud või tagurpidi olema. 🙂 Või siis mitte, see kas lihtsalt meeldib või mitte. 🙂

  Ja igatpidi austan neid, kes ei arva midagi ei Warholist ega LZst, neid maitseid ja arvamusi on õnneks rohkem. 🙂

 5. Mõtlesin ka umbes samu mõtteid eelhäälestatuse kohta täna Artises EKA filmiteooria loengul. Sul on õigus – just taju, teistmood tunnetus või siis soov välja rabeleda pealesurutud reaalsusest loob geniaalsusi. Ja see on ka väga hästi öeldud, et peab olema ise eelhäälestatud või midagi kogenud-kuulnud-näinud, et seda osata hinnata ja vastu võtta. Kirjutan saksa uue kino loengust ehk homme, siis seletan pikemalt, kuidas su viimane kommentaar väga hästi tänase EKA loengu teemaga haakub.
  Igatahes suur aitäh nii pika kommentaari eest, väga huvitav lugemine-kuulamine jälle 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: