Punk-sõnumiga Meadham & Kirchhoff

Moemaailma uute tulijate briti-prantsuse disaineriduo  Ed Meadham`i ja Benjamin Kirchhoff`i sotsiaalse sõnumiga looming rõhutab välise sära ja galmuuri tühisust ehk et tihti on väline ilu vaid mask sisiemisele tühjusele ja inetusele. Meadham & Kirchhoff  julgustab naisi oma stiili rõhutama, erinevaid lahendusi katsetama ja mitte järgima ühiskonna survet ning kiirmoodi.

Disainerite muusaks on kompromissitu, enesetadlik ja isikupärase stiiliga popstaar ja Michael Hutchence`i lesk Courtney Love   http://www.youtube.com/watch?v=O3dWBLoU–E.

Meadham & Kirchhoff võitis 2010.aasta Briti moeauhindade tõusva talendi eripreemia valmisriiete kategoorias (Emerging Talent – Ready-to-Wear).

Eriliselt meeldivad mulle muidugi Londoni moeshowl esitletud joonistatud ripsmed a la “Kellavärgiga apelsin”, mida olen endale juba viimased kuud silma (tõsi küll Alexi moodi vaid ühe) alla maalinud.

www.elitismstyle.com

Advertisements

Posted on 23/01/2012, in inspiratsioon. Bookmark the permalink. 2 kommentaari.

  1. Ripsmed on tõesti vastupandamatud…

  2. eksole 🙂 hea lihtne ise endale silma alla joonistada ja eriti äge on kui ainult ühe silma alla pikad mustad jutid teha

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: