Escada kuulsaimad moeparfüümid läbi aegade

Escada on juba kakskümmend aastat rõõmustanud moesõltlasi võrratute  hooajaparfüümidega. Sel kevadel tulevad uuesti müügile  läbi aegade kolm kõige edukamat neist – Rock’in Rio, Sexy Graffiti ja Island Kiss . Escada oli moemajadest esimene, kes lõi hooajalõhnade kontseptsiooni. Esimesed parfüümid varieerusid lõhnaomadustelt värskematest tsitruselistest lillelisteni, kuid viimased viisteist aastat on suund olnud selgelt magusamate puuvilja-lillelõhnadele.

Rock’in Rio, Sexy Graffiti ja Island Kiss peegeldavad parimaid päikeselisi naudinguhetki Rio de Janeiros, New Yorgis ja Kariibi mere saartel!! Iga parfüüm kutsub sind kaasa sensuaalsete avastuste retkele, millest hoovav värskete, puuviljaste ja õienootide võrgutav kooslus kannab endas seksika suverõõmu täiuslikku kehastust.

…ja lisaks suurepärastele lõhnaomadustele, on Escada moelõhnad alati oodatud ka ülilaheda disaini pärast. Pikaajaline koostöö seob moemaja Jaapani kuulsaima moeillustraatori Hiroshi Tanabe`ga http://hiroshitanabe.com/, kes on muuhulgas illustreerinud ka Anna Sui eywear kollektsiooni reklaami ja kujundanud kaaned mitmetele raamatutele ja plaatidele. Tanabe urbanistlikud joonistused kaunistavad moelõhnade erksavärvilisi karpe ja ülistiilseid kehatooteid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: